Jste v situaci, kdy se rozhlížíte kudy kam? Něco není úplně tak, jak si přejete a chcete „to“ změnit? Objednejte si termín a pojďme společně systematicky Vaši situaci měnit. Cesta změny si vyžaduje konkrétní změny v realitě, a ty jsou mnohdy nejtěžší. Pojďme krok po kroku. 

Individuální konzultace „dle vašeho zadání“  jsou určené pro všechny, kteří chtějí svůj život posunout zase o kus dál v doporovodu osobního průvodce a kouče  např. v oblasti  zdraví, vztahů, hojnosti, osobní cesty aj. 

Můžete využít koučink, individuální výuku čchi-kung, tao masáž, reflex terapie, bachovy esence a různé kombinace dle individuální potřeby.

 

Více informací zde

 


 

Konzultace je možná dvěma způsoby: 1) osobní návštěva (platba hotově na místě) nebo 2) Skype (platba předem na účet).

Zvýhodněná cena: sleva ve výši 10% je platná pro stálé klienty a studenty školy Živý čchi-kung nebo Tao ženy.

Kdy: ve středu a ve čtvrtek (dle domluvy)

Kde: Poliklinika Revoluční, Dlouhá třída, Praha – Centrum psychosomatické péče, ordinace MUDr. Heleny Máslové, 6. poschodí, vstup do budovy je přímo proti tram. zastávce Dlouhá třída

Rezervace místa a platba: potvrzením termínu se zavazujete k osobní návštěvě a úhradě částky na místě anebo ke skype konzultaci a úhradě celé částky předem na účet RB 4904297028/5500.

 


 

Pobyty v přírodě na Vysočině:

– máte bytostnou potřebu být jen sami se sebou?  Potřebujete uniknout z ruchu velkoměsta,  rodiny, práce, zkrátka vypnout? Znáte ten pocit, kdy nemůžete dál a jste vyhořelí? Chybí Vám energie a nic Vás nebaví? Anebo zkrátka chcete “jen” pobýt v přírodě, odpočinout si a načerpat novou energii? 

Pro všechny ženy a muže, kteří potřebují přírodu.

Přijeďte do rodinné „Relax chaloupky u Mišky“ s velkou přírodní zahradou! 

Pro více informaací pošlete e-mail.