Stáří a stárnutí člověka s čchi-kung

Čím dál více se nepřehlédnutelnou skutečností stává téma stáří a konce lidského života. Jedná se o fenomén, který postupně zasahuje do všech oblastí individuálního i společenského života. Otázky stárnutí jsou v posledním období středem pozornosti řady odborníků z řad společenských, medicínských i politických kruhů na celém světě. Snaží se tuto tématiku vědecky nejen zpracovat a vysvětlit, ale i současně účinně přispět k aktivnímu stárnutí v reálném životě.

Každý z nás se v určitou část svého života zastaví a v jeho mysli přeběhne myšlenka či otázka týkající se tématu smrti. Stáří a smrt se dotýká nás všech. Možná si to neuvědomujeme, ale hodina smrti zůstává pro nás všechny jakýmsi tajemstvím, které nám může a nemusí nahánět strach.

V našich programech proto věnujeme pozornost poznání, dávné moudrosti našich předků a tisíciletých tradic Východu, které věří, že život smrtí nekončí.

Škola přírodní léčby čchi-kung Michaely Sklářové přispívá k zlepšení kvality života žen i mužů, kteří chtějí zastavit procesy stárnutí a touží po nalezení hlubšího smyslu života. 

Více informací

Logo_footer   
     © 2014 Jan Hrdina | info@janhrdina.cz