Info

 • Jak začít?

  Česká Škola Čchi kung – Jóga MS nabízí programy pro ženy a muže.

  Vybrat si můžete z nabídky sedmi různých druhů programu.

  Viz.  Vzdělávací plán zde.

 • Lze kurzy kombinovat nebo je nutná účast chronologicky za sebou?

  Ano, kurzy lze částečně kombinovat. Doporučujeme však navštěvovat kurzy chronologicky za sebou. Získáte tím poznání celého vzdělávacího konceptu, komplexní přístup, nové informace a jistý řád. Nutností je projít základním kurzem A1. To Vám pak umožní pokračovat v A2 atd.

  Chcete víc? Začněte se u nás školit v programu:

  • Akreditované studium můžete začít navštěvovat v případě, že se chcete stát cvičitelem České Školy Čchi kung – Jóga MS a chcete tuto metodiku šířit dále mezi veřejnost.  Po ukončení získáváte certifikát s celostátní platností pro vydání ŽL.
  • Studium „A LA“ koníček můžete navštěvovat pro svůj osobní rozvoj, nebo si můžete např. rozšířit znalosti jako terapeut, cvičitel apod. Naučíte se budovat svou vlastní energii, léčit sebe, vlastní rodinu nebo své blízké. Koncept výuky nabízí celkem 3 úrovně. Po ukončení kompletního školení během dvou let v případě zájmu můžete složit zkouškya obdržet Potvrzení o účasti.
 • Máte málo času, nebo vám nevyhovují termíny vypsaných kurzů?

  Pak navštivte naše Individuální kurzy. Umožní Vám časovou flexibilitu, individuální přístup a možnost sestavit plán programu dle vašich požadavků a časových možností, jak se říká šitý na míru.

 • Už jste vším prošli?

  Pak vám děkujeme za Vaši přízeň a důvěru, kterou jste do nás vložili. Jistě, ale znáte přísloví „ opakování je matka moudrosti“ a v našich kurzech tomu není jinak. I my se stále měníme a vyvíjíme, získáváme nové informace, které pak přinášíme do našich kurzů. A proto se nikdy nemůže stát, že stejný kurz zažijete stejně. Vždy se dozvíte něco jiného, nového, a to, čemu jste třeba před tím nerozuměli, budete nyní vnímat a chápat v jiném světle. Proto doporučujeme naše kurzy znovu navštívit a vybrat dle Vaší intuice ten, který vás přitáhne. Můžete v tomto případě čerpat slevu ve výši 20 %. Navíc udržujete pravidelně své tělo i mysl v dokonalé harmonii a flexibilitě.

 • Potřebujete si odpočinout, nemůžete pokračovat?

  Vše, co se děje není náhoda. Až budete chtít, kdykoliv k nám můžete přijít, rádi Vás uvidíme alespoň 1x za rok, abychom neztratili kontakt. Přijďte, když vy sami budete chtít!

 • Co si mám vzít na sebe?

  V oblečení se musíte cítit volně a pohodlně, doporučujeme nejlépe bílé triko, volné sportovní kalhoty a mikinu na zip (v případě chladu), obuv s měkkou podrážkou. Cvičíme, ale také naboso. Pokud cvičíme venku (pobyty retreaty, letní kurzy), je vhodná nepromokavá obuv. Nejste-li si jisti, napište nám, nebo zavolejte. Ostatní pomůcky jako jsou karimatky, deky a polštářky jsou k dispozici, není- li uvedeno jinak.