O MNĚ

 

Navštivte naše videa a nechte se inspirovat. Začněte pomalu s námi vnášet do svého každodenního života jedinečný a originálně sestavený program s názvem Živý čchi-kung.

Miluji život v jeho plné pestrosti….

A těším se na setkání s Vámi!

 

Za dobu mé více jak 20leté praxe čchi-kung a jógy jsem měla tu čest poznat a spolupracovat s řadou zajímavých osobností a učitelů. Nejvíce mě ovlivnila Mgr. Natálie Jadryshniková z Ruska (INTERNATIONAL INSTITUTE OF CHI KUNG). Velkou zkušeností bylo učení u balijského mistra Mangku Mastra jeho systém Yoga Bayu Surya (fyzická cvičení a práce s energií kosmu). Snažím se stále rozvíjet, pracovat na sobě a přijímat vše, co mi život nabízí.

Na základě svých mnohaletých zkušeností jsem vytvořila ojedinělý program pod názvem Živý čchi-kung, který jako jediný tohoto druhu v celé České republice s akreditací MŠMT. Specializuji se na vdělávání budoucích lektorů a široké veřejnosti – žen i mužů. Můžete se v něm seznámit s principy a tajemstvím tisíce let starých čínských umění pro zdraví a dlouhověkost čchi-kung, nazývaných jako čínská jóga, základy tradiční čínské medicíny a dalšími metodami pro zachování zdraví a harmonie ve všech oblastech – zdraví, vztahy, práce, sexualita, osobní cesta, promítající se následně do rodiny a celé společnosti. Moudrost Východu je mi velkou inspirací a baví mě žít a aplikovat jejich životní styl u nás.

Pravidelně pořádám ozdravné pobyty u nás i v zahraničí, víkendové kurzy a přednášky na různá témata či živé hudební meditace. Mohu vám také pomoci s řešením vašich potíží prostřednictvím individuálních sezení, konzultací či  skupinových konstelací. Spolupracuji s řadou zajímavých lektorů a odborníků. Ráda vytvářím originální a stabilní projekty, které pomáhají zlepšit osobní život, vztahy a zdraví. Chci pracovat s lidmi, kteří mají zájem o změnu ve svém životě. 

Od roku 2003 jsem postupně otevírala kurzy jógy a čchikung v Rakousku, Německu a posléze i v Česku. V rámci kurzů pravidelných cvičení čchi-kung nebo ozdravných pobytů mě navštívili již stovky lidí. Proškolila jsem desítky lektorů, kteří vedou své kurzy čchi-kung či tao ženy. Jsem autorkou řady odborných článků a výukových DVD a CD.

Ve svých kurzech m.j. učím, jak vědomě ovládat své tělo, emoce a mysl tak, aby člověk byl v harmonii sám se sebou, jak otevřít svůj potenciál, znovu se napojit na svůj zdroj a intuici. Při své práci pomáhám lidem navázat kontakt s vlastním tělem a duší. Umím velmi živě a intuitivně, jak individuálně, tak ve skupině, pracovat s lidským nitrem a emocemi, otevírat přístup k vyššímu vědomí a poznání sebe sama. Jsem vybavena velkou dávkou empatie a kreativity, což mi umožňuje vymýšlet stále nové projekty a s klidem reagovat na potřeby okamžiku teď a tady.

Další informace na www.zivycchikung.com: