• Od roku 1994 jsem absolvovala množství výcviků, kurzů, seminářů, pobytů, které mě spolu s mými životními zkušenostmi velmi obohatily. Díky tomu mohu pomáhat lidem dosáhnout zdraví a harmonie, vědomě ovládat své tělo, emoce i mysl a navázat hluboký kontakt s vlastním tělem a duší.
  • V roce 2003 jsem založila první centrum Světlo Slunce, která​​ jsou​​ dnes​ ​již​ ​celkem​ ​čtyři​ ​v​ ​různých​ ​ městech, a od téhož roku vedu kurzy čchi-kungu a relaxací pro širokou veřejnost, formou skupinové nebo individuální výuky či výukových  DVD a CD.
  • V letech 2007-2009 jsem se svojí kolegyní Lenkou Belcherovou úspěšně realizovala projekt z fondů ESF pod názvem Rekvalifikační kurzy pro ženy a matky z Č. Krumlova a okolí. Do dnešního dne také zastávám funkci předsedkyně občanského Sdružení pro rodinu a děti – Český Krumlov, které pořádá řadu programů pro osobní rozvoj a zdraví.
  • V roce 2014 jsem založila projekt Živý čchi-kung, jehož jsem také odborným garantem, a který jako jediný svého druhu získal akreditaci MŠMT. Na tomto projektu spolupracuji s kolegy z oblasti tradiční čínské medicíny a čchi-kung (qi-gong). Stále také rozvíjím další spolupráci s kouči a manažery.
  • Vedu individuální poradenství, skupinové rodinné konstelace a koučink, jsem autorkou mnoha odborných článků, pořádám řadu ozdravných pobytů (v ČR i v zahraničí) a programů a se zaměřením na osobní rozvoj, vnitřní harmonii, zdraví a zdravý životní styl zejména v Praze.