Moje krédo:

​ ​ „Nikdy​ ​ se​ ​ nevzdávej​ ​ a​ ​ miluj​ ​ vše,​ ​ co​ ​ v životě​ ​ přichází!“

Od raného dětství se zajímám o to, co je mezi nebem a Zemí, věřím, že v našem životě neexistují náhody a mám ráda výzvy, které život přináší. Nikdy jsem však neměla nikoho, s kým bych vše mohla sdílet a ptát se. Kromě babičky nikdo v mé rodině nevěřil a stále nevěří. Občas jsem si připadla jiná, až divná a často jsem se díky tomu uzavírala do svého vnitřního světa. Od dětství jsem byla také, kulantně řečeno, baculatá a ve svých 16 letech jsem to „dotáhla“ na 76 kg, při mé výšce 158 cm. Děti se mi smáli, že jsem tlustá a cikánka, protože jsem byla vždy lehce snědá. Tehdy jsem se k vůli tomu hodně trápila, připadala jsem si nehezká, stále jsem na sobě něco viděla, mé sebevědomí bylo na nule. Hodiny tělocviku pro mne byly za trest.

Ve svých 20 letech, kdy jsem odešla pracovat do zahraničí, jsem prodělala nemoc, která mne dost potrápila, proto jsem zkoušela různé metody, které by mě opět postavily na nohy. Zažila jsem např. 10denní hladovění, půsty, urinoterapii, 3měsíční očistnou kůru zdravé stravy společně s očistou střev a žaludku, později 8denní pobyt ve tmě a mnohé další alternativní techniky léčení. V té době se mi poměrně jednoduchým způsobem podařilo zhubnout 12 kg a časem jsem se dostala na váhu 52 kg. Začala jsem se intenzivně věnovat cvičení, meditacím a zdravé stravě. Později, v mých 32 letech, kdy jsem se po více jak 10letém manželství rozváděla, přišly do mé cesty ještě konstelace, metoda, která pomáhá řešit témata rodinných a partnerských vztahů.

Ze všeho nejvíce mě však oslovila čínská cvičení čchi-kung, energetická jóga a tibetské meditační i jógové relaxační techniky, kterým se od té doby již 20 let intenzivně věnuji. S tím do mého života přišla i další témata, o která se zajímám – tajemství krásy a mládí, vědomá sexualita, zdravý životní styl, bojová umění aikido, cestování a poznávání nových zkušeností i radostí v každodenním životě. Stále se rozvíjím, vzdělávám a setkávám s řadou zajímavých lidí. Velkou inspirací je mi Bali, magická země Bohů, kde na každém kroku můžete zažít spiritualitu, která se promítá do každodennosti všech lidí a rodin.